Bookmark and Share

 

    

 

MASÁŽE

 

Masáž obličeje lávovými kameny

 

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny patří do skupiny hluboce relaxačních masáží:

  • zajišťuje hlubokou eliminaci toxinů, uvolnění blokád a lymfatickou drenáž podkoží
  • podporuje napnutí pokožky a její elasticitu, snížuje zčervenání pokožky při použití tepla a chladu
  • zajišťuje hluboké uvolnění svalů za podpory teplých kamenů
  • harmonizuje a uzemňuje energie
  • oproti manuální masáži obličeje má daleko hlubší účinky na obličej a na podkoží
  • má detoxikační účinky, uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek

 

Základy této masáže spočívají v použití speciálních technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický účinek. Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, prohřívá a harmonizuje tělo, napomáhá detoxikaci organismu. Masáž obličeje lávovými kameny patří k novým, velice populárním trendům. Pro svoje blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění se stává vyhledávanou terapií. Při masáži se využívá tepla z lávových kamenů a jejich vibrace.

 

Tato masáž slouží k regeneraci prokrvení pleti a hlavně relaxaci klientky. Používá se při ní olej, který si vybere klientka podle vůně, kter á je jí příjemná a dále nahřáté kameny ve vodní lázni. Tato masáž je nevhodná u klientek, které mají rozšířené žilky nebo kuperózu došlo by zde ke zhoršení stavu a také pokud jsou přecitlivělé na teplo.

 

Masáž lávovými kameny je vhodná pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie, přičmž je vhodné si ji dopřát především v zimních měsících. Budete odpočatí, svěží a nabití energií a vaše pleť bude vyživená a regenerovaná.

 

design by hART DESiGN